Menu

w pogoni za Motylem

W pogoni za szczęściem, marzeniami czyli dużo podróżowania, biegania, pysznych potraw i uśmiechu! Medyczne spojrzenie na świat, nie tylko przez pryzmat książek.

Początki czyli jak sprawdzić faceta

butterflyisrunning

We wtorek stuknęły nam piąte walentynki razem, w tym drugie jako państwo G. Mamy w zwyczaju, że nie obchodzimy rocznic spotkania, zaręczyn, pierwszego pocałunku, nie przywiązujemy do nich znaczenia. Staramy się by każdy dzień był piękny, walczymy     z rutyną i zmęczeniem. Jest milion sposobów by okazać swoją miłość, od tych wielkich jak pierścionek zaręczynowy, po te skryte w codzienności. Ja okazuję swoją miłość wstawaniem razem z Dawidem i przygotowaniem kanapek do pracy, Dawid tym że pędzi rowerem do pracy bym mogła pojechać sobie rano autem na fitness.

No dobra, ale co zrobić żeby móc spędzać życie z człowiekiem, na którego patrzysz po 5 latach i nadal czujesz motyle w brzuchu, uwielbiasz każdą minutę spędzoną razem, jego poczucie humoru  i wiesz, że to nigdy nie minie?

Sprawdź go. Randki randkami, spotkania w kawiarniach, w kinie, kwiaty, ale w takich okolicznościach nie można poznać prawdziwej natury człowieka. Na początku naszej znajomości po prostu lubiłam Dawida jako kolegę, zakochanie przyszło w momencie, gdy pomyślałam sobie, że sprawdziłam go i wiem, że mogę się zakochać by rozczarowanie mnie nie dosięgło. Jak to zrobiłam?

w górach jest wszystko co kocham

Zabrałam go w góry. Z dobytkiem na plecach, po 2 tygodniach znajomości, w upalny lipcowy dzień stwierdziłam, że przecioram go po górach. Na koniec zafundowałam mu nocleg w pięknej chatce studenckiej, oczywiście, bez prysznica, bez WC, za to z wychodkiem „Ulem” i łóżkiem w sali wieloosobowej. Mógł uciec, powiedzieć, że woli wygodę, ale takie jest właśnie życie ze mną. Nie wyobrażam sobie gdyby mój facet nie lubił podróżować, chodzić po górach czy uprawiać sportu. To był jego pierwszy taki raz, od tego wszystko się zaczęło. Wyjazdy w góry, planowanie podróży, spanie w namiotach, jeżdżenie stopem po Skandynawii, wspólne bieganie i treningi! 

Nie każdy facet miałby siły latać w pogoni za Motylem :)

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [lareina24] 95.40.130.*

    Suuper wycieczka. Najważniejsze, że egzamin zdany - facet sprawdzony

  • Gość: [swiat-doznan.pl] 95.40.207.*

    To też działa w dwie strony, pamiętaj o tym ;D Jednak facet zapewne ma dużo bardziej zero-jedynkowe myślenie.

© w pogoni za Motylem
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci