Menu

w pogoni za Motylem

W pogoni za szczęściem, marzeniami czyli dużo podróżowania, biegania, pysznych potraw i uśmiechu! Medyczne spojrzenie na świat, nie tylko przez pryzmat książek.

Sportowe podsumowanie 2016 !

butterflyisrunning

Patrząc z perspektywy czasu, rok 2016 był dla mnie bardzo aktywny sportowo, udało mi się zrealizować cele i marzenia!

Finlandia

Od pierwszego wyjścia z mieszkania w butach do biegania minęło już 6 miesięcy! Nigdy nie lubiłam biegać, ale wystarczy zacząć i już wsiąkasz w to na zawsze. Postanowiłam sobie dwa małe cele na mojej drodze biegowej – przebiec i przeżyć 5 km i (na początku dystans 5 kilometrów wydawał mi się niczym maraton!), a potem 10 km poniżej godziny. W efekcie byłam na 3 zawodach, zaczęłam współpracę z Inżynierią Biegania, biegam regularnie 3 razy w tygodniu i jestem zapisana na kolejne zawody, w tym na Półmaraton Warszawski!

Nie tylko bieganiem człowiek żyje. Jest jeszcze fitness, squash, narty, aktywny wypoczynek w górach i nie tylko.

Znalazłam klub fitness z super trenerkami, czuję, że wyciskają ze mnie siódme poty. Chciałam spotkać na żywo najbardziej motywujące mnie do ruchu trenerki i spełniłam moje dwa mini – marzenia fitnessowe:

- trening z Katarzyną Wolską – uwielbiam ją za energię, charakter, na żywo jest jeszcze bardziej niesamowita, wstałam przed 5, jechałam prawie 2 godziny na koniec Warszawy, żeby poczuć, że #niemazeniemoge,

- trening z Ewą Chodakowską – mam sporo jej płyt, a co jeśli by tak spotkać ją na żywo i poćwiczyć pod chmurką na Powiślu? Nie ważne, że tańczyłam na weselu do 5, spałam 2 godziny i dzieliło mnie 100km. Było naprawdę super!

Via Ferrata

 

 

W górach jest wszystko co kocham! Nie udało mi się zostać przewodnikiem górskim, ale kurs przewodnicki rozpalił we mnie niesamowitą miłość do gór i wędrowania. Najlepszy sposób na pokonywanie lęku wysokości i spędzenia czasu w górach? Via Ferraty! W tym roku miałam okazję znów walczyć z lękiem wysokości i zachwycać się pięknem Alp. Było jeszcze wędrowanie przez Portugalię i Finlandię (ale to temat na kolejny post!).

 

 

Życzę sobie i Wam, żeby ten nadchodzący rok był jeszcze bardziej sportowy, zaskoczył nowymi pomysłami i marzeniami do spełnienia!

 

© w pogoni za Motylem
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci